Markety wspierają szpitale

Szpital Specjalistyczny nr 1 w Bytomiu oraz Szpital Specjalistyczny w Chorzowie będą regularnie otrzymywać od sklepu Carrefour najpotrzebniejsze produkty, w tym jedzenie, napoje i kosmetyki.

Firma Carrefour podjęła decyzję o objęciu szpitali zakaźnych w Bytomiu oraz Chorzowie bezpośrednią pomocą żywnościową. Szpitale będą regularnie otrzymywać od bytomskiego i chorzowskiego sklepu Carrefour najpotrzebniejsze produkty. Pracownicy sklepu Carrefour przygotują dla szpitali jedzenie, napoje i kosmetyki.

- Dzisiaj, 30 marca, mamy otrzymać pierwszą dostawę. Zostaliśmy poproszeni o przygotowanie listy produktów, czego oczekujemy. Skontaktował się z nami najbliższy, chorzowski Carrefour - mówi Jarosław Burzawa, rzecznik prasowy Szpitala Specjalistycznego w Chorzowie.

Lista dostarczanych produktów będzie na bieżąco weryfikowana, tak aby odpowiadała ona na aktualne zapotrzebowanie pracowników opieki medycznej placówek.

Firma Carrefour zdecydowała się objąć takim wsparciem łącznie 41 szpitali zakaźnych zlokalizowanych na terenie całego kraju, które są zlokalizowane w pobliżu hipermarketów należących do sieci. To nie tylko szpitale w Bytomiu czy Chorzowie, ale także m.in. w Kędzierzynie-Koźlu, Bydgoszczy, w Dębicy.

fot. Clker-Free-Vector-Images Pixabay

Więcej informacji poniżej:
www.bytom.naszemiasto.pl

Data zamieszczenia: 01.04.2020

Polecamy
Współpracujemy