Warsztaty dla Lokalnych Grup Działania z terenu woj. śląskiego, 24 marca 2020 r.

Szanowni Państwo
Przedstawiciele
Lokalnych Grup Działania

z terenu województwa śląskiego

Uprzejmie zapraszam Państwa do wzięcia udziału w warsztatach z: Efektywnego prowadzenia strony (fanpage) na portalu Facebook - praktyczne wskazówki, które odbędą się w dniu 24 marca 2020 r. (wtorek) w biurze Śląskiego Związku Gmin i Powiatów (Katowice, ul. Kościuszki 43/5, piętro III). Rozpoczęcie spotkania nastąpi o godzinie 9.00, a zakończenie ok. godziny 15.00. Spotkanie adresowane jest do przedstawicieli Lokalnych Grup Działania, którzy zajmują się promocją działalności LGD na ww. portalu społecznościowym.

W trakcie warsztatów Uczestnicy dowiedzą się jak zaplanować spójną komunikację, tworzyć atrakcyjne treści na Facebooku oraz poznają mechanizmy działania portalu. Szkolenie poprowadzi p. Adrian Gamoń, strateg i konsultant z zakresu social media marketingu i storytellingu, założyciel agencji Social Frame tworzący strategie komunikacji, kampanie i content dla takich marek jak: Skanska Polska, Empik, BOŚ Bank, Bytom, Małopolska, Kraków, Synerise; wykładowca i opiekun merytoryczny dwóch kierunków studiów podyplomowych na AGH w Krakowie: „Social Media & Content Marketing” oraz „Marketing miejsc i kreowanie marek lokalnych”.

W razie zainteresowania udziałem ww. spotkaniu uprzejmie proszę o elektroniczne wypełnienie formularza zgłoszeniowego zamieszczonego na stronie: https://old2022.silesia.org.pl/formularze/formularz-zgloszenia-udzialu-w-warsztatach-dla-lgd-24,423 w terminie do dnia 13 marca 2020 r. (piątek). Ze względu na warsztatowy charakter spotkania oraz techniczne ograniczenia naszej sali konferencyjnej - uprzejmie prosimy o zgłaszanie się po jednym przedstawicielu z LGD (w razie wolnych miejsc będziemy Państwa o tym informować w późniejszym terminie). Przed warsztatami Prelegent przeprowadzi z Uczestnikami ankiety online, na podstawie których dostosuje program do Państwa potrzeb.

Jednocześnie uprzejmie informuję, iż w sprawach organizacyjnych związanych z ww. wydarzeniem osobą do kontaktu pozostaje w biurze naszego Związku p. Marta Żelezny, e-mail: mzelezny@silesia.org.pl, tel. 32 25 11 021 / 32 60 90 359.


Z wyrazami szacunku

Witold Magryś
Dyrektor Biura
Śląski Związek Gmin i Powiatów

 

zaproszenie

program

Polecamy
Współpracujemy