Kongres Polityki Miejskiej 2021

W dniach 7-8 czerwca br. odbędzie się Kongres Polityki Miejskiej 2021 – Krajowe Forum Miejskie. Jest to największe w Polsce wydarzenie poświęcone tworzeniu i wdrażaniu polityk miejskich. W związku z trwającą pandemią wydarzenie odbędzie się w formule wirtualnej, ze studiem nagraniowym w Katowicach. Kongres jest organizowany przez Obserwatorium Polityki Miejskiej Instytutu Rozwoju Miast i Regionów oraz Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. Śląski Związek Gmin i Powiatów jest jednym z partnerów wydarzenia. Serdecznie zapraszamy do wzięcia w nim udziału.

Program Kongresu oraz inne informacje organizacyjne są dostępne na stronie Kongresu. Śląski Związek Gmin i Powiatów aktywnie włączył się w przygotowanie Kongresu organizując m.in. jeden z paneli podczas drugiego dnia Kongresu – poświęcony inteligencji strategicznej miast, a także warsztat nt. roli błękitno-zielonej infrastruktury w adaptacji miast do zmian klimatu. Zachęcamy do udziału w wydarzeniach organizowanych przez nasz Związek.

O szczegółach będziemy Państwa na bieżąco informować, natomiast już teraz prosimy o rezerwację swojego czasu na to ważne – z punktu widzenia rozwoju miast – wydarzenie oraz śledzenie strony internetowej Kongresu, na której na dniach będzie uruchomiona rejestracja udziału w Kongresie.

Wszelkich informacji organizacyjnych dotyczących udziału w Kongresie udziela Instytut Rozwoju Miast i Regionów. Dane kontaktowe do organizatorów Kongresu znajdują się na stronie: https://kongres.miasta.pl/kontakt.

Data publikacji: 05.05.2021 r.

Polecamy
Współpracujemy